Samolepící materiály pro tisk etiket

SAMOLEPÍCÍ PAPÍRY

Naše standardní portfolio již pokrývá téměř všechny myslitelné druhy samolepicích materiálů, jak pro digitální tisk, tak i pro konvenční flexo a ofsetový tisk. Oboje role i archové materiály mohou být vyrobeny v požadované konfiguraci s krátkou dodací lhůtou. Nic není nemožné. Pro splnění velmi specifických nestandardních požadavky zákazníka, můžeme rozvíjet odpovídající řešení na míru: rychle, flexibilně, efektivně.

SAMOLEPÍCÍ FOLIE

Naše nabídka se skládá z papírů, kartonů a folií včetně barevných a metalizovaných papírů, papírem laminovaných hliníkových fólií a plastových fólií vyrobených z různých polymerů, jako jsou PE, PP, PVC, PET.
Přidejte k tomu řadu bezpečnostních a difrakčních filmů a široký výběr dalších speciálních materiálů.

LEPIDLA

Pokud jde o rozmanitost, pro to platí stejně i naše speciální lepidla. Nezáleží na tom, zda potřebujete trvalé nebo odstranitelné lepidlo, v tavenině nebo akrylu, technologii tepelné aplikace nebo UV vytvrzování, pasterizovatelná, odolná vůči mořské vodě nebo vhodná pro styk s potravinami, najdeme pro vás to pravé lepidlo.

Vaše aplikace představují zvláštní výzvy?

Žádný problém.

Se správným lepidlem splníme očekávání, a to i na vlhké, chladné, drsné nebo mražené a nemražené povrchy, na kartony, sklo, dřevo, jutu, plasty, ocelové nebo automobilové pneumatiky.

Neváhejte nás kontaktovat se svými potřebami samolepících materiálů pro vaše produkty