Perfect Jackets

LMC PERFECT JACKETY na tlakové a předávací válce ofsetových tiskových strojů

LMC Perfeckt Jackety

Prémiový nátěr

Tyto robustní ocelové Jackety jsou opatřeny vrstvou "Liquid Metal Coating" (LMC) na keramickém podkladu pro optimální odpudivost a trvanlivost inkoustu.

Rozsáhlá specifikace

K dispozici je kompletní řada tolerancí, které splňují požadavky a specifikace téměř každé značky a modelu zdokonalujícího se lisu.

Extrémní trvanlivost

Registrované Jackety LMC mají záruku na 36 milionů tisků. To je podporováno vysokou odolností vůči rozpouštědlům a teplu (až 700 ° C).Aby byl zajištěn optimální výkon, vyčistěte Jacket LMC manuálně neabrazivní utěrkou alespoň jednou za směnu. Poté otřete navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte nadměrný tlak a nepoužívejte žádný nástroj (např. kovový nebo plastový nůž). Takový zásah může poškodit povrch a výkon Jacketu LMC. Kromě jakéhokoli automatického mycího systému může být vyžadováno ruční čištění.

Používejte pouze chemické roztoky schválené společností Fogra. Pokud mají být na Jacketech LMC použity jiné chemické roztoky, zajistěte, aby měly bod vzplanutí nad 55 ° C a neobsahovaly aceton. Kromě toho by měly obsahovat méně než 1% aromatických sloučenin a neobsahovaly žádné pevné částice. Chemické roztoky by měly mít hodnotu pH mezi 5,0 a 9,0. Tiskové barvy by se nikdy neměl nechat zaschnout na povrchu Jacketu.

Máte-li zájem o Anti-obtahový systém Perfect Jackets

zašltete nám vaši poptávku se specifikací vašeho tiskového stroje a válce/ů, na které si přejete systém nebo sítě umístit