Digitální perforace - flexibilní obaly

LasX LaserSharp LPM - flexibilní obaly

Laserové moduly Downweb (LDM) Přímé přesné perforace pro funkce snadného otevírání ve flexibilních obalových fóliích. Laserový modul Downweb (LDM) je ideální pro laserové bodování, perforování laserem, řezání a perforování válcovaných nebo přepravních materiálů, jako jsou flexibilní fólie, hliníkové fólie a papírové listy. Schopnost selektivního bodování LDM umožňuje funkce snadného otevírat balení při zachování vlastností bariéry obalu.

• LPM: Základní laserový modul pro zpracování využívá řízený paprsek přes velké zorné pole pro vytvoření velkých vzorů pro kříženec a neomezené zpracování směrem dolů.
• LPM dm: LPM motory s duálním režimem nabízejí crossweb zpracování v menších zorných polích doplněných vynikající možnosti vrtání a děrování při vyšších rychlostech pro řízenou propustnost.
• LPM flex: Flexibilní FOV LPM umožňuje zpracování ve dvou nebo více zorných polích pro zvýšení flexibility výroby.
Integrované automatické ostření zajišťuje laserový paprsek přesně zaměřit na povrch materiálu. Jsou dostupné oblasti zpracování od 140 × 140 mm do 500 × 500 mm.

• LPM xd: Vylepšené funkce extrémního vrtání v tomto LPM jsou optimalizováno pro nejpřesnější vrtné otvory s ideální velikostí menší než 100μm při nejvyšší rychlosti výroby.